Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

SORTIMENT:

zaclony-v-metrazi.jpg

Záclony:

Nabízíme záclony v nejrůznějších výškách, vzorech a materiálech a to jak v metráži, tak na vzornících s možností objednání u dodavatele.

 

Závěsy a dekorační materiály:

Najdete zde dekorační látky na závěsy z lehkých materiálů, středně těžké i Black-outy, které nepropustí nejen světlo, ale i letní žár slunce.

Pokud vaši představu neupsokojíme ze skladové metráže, rádi objednáme cokoliv ze vzorníků, kterých máme desítky.

Potahové látky od našich Španělských dodavatelů, jsou za velmi přijatelnou cenu ve vysoké kvalitě.

dekoracky.jpg

Další bytový textil:

Prodáváme textilní ubrusy s nešpinivou úpravou. Také dečky, ubrousky, naprony a šály vyšívané, potištěné, jednobarevné. Z metráže Vám ušijeme ubrus dle vašeho rozměru a to včetně kulatých i oválných střihů.

Šijeme povlaky na polštářky, máme náplně 40x40cm, 50x50cm a kulaté 50cm.

Doplňkový prodej ložních dek a polštářů, přehozy na postele, krajky, nitě, magnetické spony, vánoční látky, atd.

vzornik-.jpg

Závěsné systémy:

Spolupracujeme s několika dodavateli závěsných systémů, kteří pro vás dodávají kvalitní a funkční systémy v klasickém i moderním desingu.

Nabízíme kovové tyče, tyče s drážkou, dřevěné lakované tyče. Hliníkové kolejnice v nejrůznějších profilech, které lze ohýbat do horizontálních i vertikálních oblouků padle potřeby a na míru. Římské a vídeňské rolety, japonské stěny, vitrážkové, kavárenské tyčky, nespočet různých pomocných háčků a držáků.

Od roku 2005 již máme zkušenosti s návrhem, řešením i složitějších situací a samozřejmě i s montáží všech těchto závěsných systémů.

 

prodejna-vzorniky.jpg